financialplan.co.il
כניסה למנהלים

פורום יועצי מס

מנהלי הפורום:
רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון ויועץ מס מוסמך, בעלים של משרד..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
קניה משרד
03/08/2019 18:35 שלום קניתי משרד ושלחתי מע"מ אני שכיר משכורותי 7500 ש"ח הכנסה ממשרד הוא 300
מורה פרטי- עוסק מורשה או פטור?
06/10/2019 23:26 שלום. הנני עובד כשכיר בחברה ומרוויח שכר מינימום, בנוסף אני אתחיל ללמד שיעו
תאום מס בשנה בה אגיע לגיל פרישה
12/01/2020 20:59 שלום רב, אני גמלאי בפרישה מוקדמת המקבל שתי גמלאות, ומבצע כל שנה תאום מס. ב
החזר מס על משיכה שלא כדין- קרן פנסיה- 35%
06/09/2019 08:16 ביהנתן שיעור מס מופחת על ידי פקיד שומה של 20% במקום 35% על משיכה שלא כדין מ
כניסה לפורום

מנהלי הפורום

רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון אלעזר קלירס

רואה חשבון ויועץ מס מוסמך, בעלים של משרד מתמחה בעסקים קטנים ובינוניים. ניסיון של מעל 15 שנה בתחום

כתוב נושא חדש     « לעמוד הפורום
רכשתי מיזם חלק בקרקע שמיועדת לבניית בניין משרדים. מוכרי הקרקע ליזם הם אנשים פרטיים. שלא יכולים להוציא חשבונית מס. גם אמי כרוכש אדם פרטי, לא עוסק מורשה. שילמתי כ 200,000 שקלים, בשתי המחאות . הבנתי שאם ארשם כעוסק מורשה אהיה זכאי להחזרי מע"מ. השאלה , היא במידה ולא ארשם כעוסק מורשה, האם היזם צריך להחזיר לי המע"מ מסכום העסקה, או שאני חייב במקרה זה להירשם כעוסק מורשה, ואז לדרוש החזרים ממע"מ לפי סעיף 20. שאלה 2. היזם מסר לי חשבונית מס על כ 120,000 שקלים בלבד. ומסר לי כי כשארשם כעוסק מורשה אוציא חשבונית עצמית על הייתרה ואז יוחזר לי ייתרת המע"מ. האם זה נכון.
13/07/2018 10:29
מע"מ ועוסק מורשה     ו    גידי גידי    
« הודעה נוכחית

רכשתי מיזם חלק בקרקע שמיועדת לבניית בניין משרדים. מוכרי הקרקע ליזם הם אנשים פרטיים. שלא יכולים להוציא חשבונית מס. גם אמי כרוכש אדם פרטי, לא עוסק מורשה. שילמתי כ 200,000 שקלים, בשתי המחאות . הבנתי שאם ארשם כעוסק מורשה אהיה זכאי להחזרי מע"מ. השאלה , היא במידה ולא ארשם כעוסק מורשה, האם היזם צריך להחזיר לי המע"מ מסכום העסקה, או שאני חייב במקרה זה להירשם כעוסק מורשה, ואז לדרוש החזרים ממע"מ לפי סעיף 20. שאלה 2. היזם מסר לי חשבונית מס על כ 120,000 שקלים בלבד. ומסר לי כי כשארשם כעוסק מורשה אוציא חשבונית עצמית על הייתרה ואז יוחזר לי ייתרת המע"מ. האם זה נכון.

25/07/2018 14:36


הנחת עבודה שלך אינה נכונה. כנראה שלא יסכימו לפתוח לך תיק במעמ על רכישת משרד אחד או שניים. ו וגם אם תפתח כנראה שלא יאפשרו לך לקזז את התשומות יש על זה פס"ד קירש. תוכל למצוא בחיפוש באינטרנט.  

Copyright © 2020 financialplan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ייעוץ מס מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ייעוץ מס
מחפשים יועץ מס? דברו עם אחד עוד היום
אנחנו עובדים עם יועצי המס האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!