financialplan.co.il
כניסה למנהלים

פורום יועצי מס

מנהלי הפורום:
רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון ויועץ מס מוסמך, בעלים של משרד..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
הנחות ממס לתושבי ישובים זכאים
08/05/2019 13:25 בכדי לקבל הנחה ממס עליך לגור בישוב המזכה ברצף 12 חודשים.. יש לגשת ולהגיש ב
מענה לתיאום מס בחודש של גמר חשבון
04/11/2019 22:20 בהחלט יש לבצע תיאום מס בגין גמר חשבון יש הכנסה שממוסה כאילו זו ההכנסה היחיד
מיסוי נדל"ן
17/05/2019 16:11 שלום לכולם,   אין ברשותי כיום דירה, אך אני עתיד לרכוש בקרוב אחת בעלות ש
משיכת כספים מקופת גמל
07/07/2019 17:39 הפורום פה  קצר מידי אנסה לענות בקצרה על שאלתך הראשונה החלוקה בין מסלול הוני
כניסה לפורום

מנהלי הפורום

רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון אלעזר קלירס

רואה חשבון ויועץ מס מוסמך, בעלים של משרד מתמחה בעסקים קטנים ובינוניים. ניסיון של מעל 15 שנה בתחום

כתוב נושא חדש     « לעמוד הפורום
לצורך קבלת פטור ממס הכנסה בגין נכות לפי סעיף 9( 5) לפקודה צריך להגיע לשיעור של 90% ומעלה נכות רפואית לתקופה של חצי שנה ומעלה. מענק בגין פגיעה בעבודה מביטוח לאומי פטור ממס כמו קצבה של מענק עבודה. אם מדובר בדמי פגיעה מביטוח לאומי חייב במס הכנסה
23/06/2019 22:06

שלום רב,

1.נפגעתי בתאונת עבודה וקיבלתי 100% נכות זמנית. במקביל קיבלתי דמי מחלה מן המעסיק ( בתקופת הנכות הזמנית של 100%). האם מגיע לי פטור מלא ממס הכנסה בגין התקופה בה היתי בנכות זמנית של 100%?

2. קיבלתי נכות קבועה המזכה במענק חד פעמי בלבד מביטוח הלאומי ולא בגמלה חודשית. האם מענק הנכות הצמיתה מעבודה שקיבלתי פטור ממס הכנסה?

תודה רבה

 

24/06/2019 09:48
« הודעה נוכחית

לצורך קבלת פטור ממס הכנסה בגין נכות לפי סעיף 9( 5) לפקודה צריך להגיע לשיעור של 90% ומעלה נכות רפואית לתקופה של חצי שנה ומעלה. מענק בגין פגיעה בעבודה מביטוח לאומי פטור ממס כמו קצבה של מענק עבודה. אם מדובר בדמי פגיעה מביטוח לאומי חייב במס הכנסה

Copyright © 2020 financialplan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ייעוץ מס מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ייעוץ מס
מחפשים יועץ מס? דברו עם אחד עוד היום
אנחנו עובדים עם יועצי המס האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!