financialplan.co.il
כניסה למנהלים

פורום יועצי מס

מנהלי הפורום:
רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון ויועץ מס מוסמך, בעלים של משרד..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
הצהרת הון שנייה- מכירת וקניית בית, קיצבת ילדים, חסכון לכל ילד, מה שהתקבל מחברת ביטוח
26/04/2020 05:29 שלום  1. בהצהרת הון הראשונה היתה לנו הדירה שבה גרנו שעלתה 1 מליון שח, אחרי
מיסוי בינלאומי
09/01/2020 14:18 לגבי מיסוי בינלאומי - איך נקבעת התושבות של עסק / חברה? מה לגבי עסק שפעילותו
זיכוי בגין יישוב פיתוח
26/04/2020 08:12 שלום וברכה, אם בן אדם גר מעל שנה באיזור פיתוח אזי בתקופה שלאחר מכן גם אם גר
כמו כן הבנתי שיש מעמ אפס
11/05/2020 19:24 העבודה היא עיצוב גרפי עבור לקוח שהוא תושב חוץ. האם אפשר לעשות לו חשבונית עם
כניסה לפורום

מנהלי הפורום

רואה חשבון אלעזר קלירס
רואה חשבון אלעזר קלירס

רואה חשבון ויועץ מס מוסמך, בעלים של משרד מתמחה בעסקים קטנים ובינוניים. ניסיון של מעל 15 שנה בתחום

כתוב נושא חדש     « לעמוד הפורום
האם בטופס 7003 בקשה לפריסת מס שבח בסעיף 9 כשכתוב מס' ילדי האחרים. אני ממלא את מס' כל הילדים שיש לי גם אם הם בוגרים מעל לגיל 18.

אני מבוגר גידלתי את ילדיי בעבר כחד הורי האם לסמן בסעיף 9 משפחה חד הורית או שזה כבר לא רלוונטי ואני לא מסמן דבר.

האם בסעיף 9 לטופס זה אני חייב למלא את מס' נקודות הזיכוי שמגיעות לי. אני לא יודע למלא כמה נקודות זיכוי הגיעו לי בשנות המס הנוגעות לפריסה. האם די בכך שרק אסמן אם מה שכתוב בסעיף 9 רלוונטי לגביי כלומר תושב, מס' ילדים וכו' ואני למעשה לא נדרש למלא את מס' נקודות הזיכוי שהגיעו לי בשנות המס הנוגעות לפריסה.

האם בסעיף 8 לטופס שכתוב "סה"כ ההכנסות שאינן מיגיעה אישית המיוחסות אלי בשיעורי מס שאינם סופיים" הכוונה שעליי למלא במקום זה את קיצבת הזיקנה שלי מהביטוח הלאומי האם זה גם נחשב הכנסה והאם יש למלא זאת בסעיף 8 מתחת לכותרת שציטטתי לעיל או שאין הכוונה לזה ואני לא נדרש לכתוב זאת.
04/12/2019 21:21
טופס     ו    ע ע    
« הודעה נוכחית

האם בטופס 7003 בקשה לפריסת מס שבח בסעיף 9 כשכתוב מס' ילדי האחרים. אני ממלא את מס' כל הילדים שיש לי גם אם הם בוגרים מעל לגיל 18.

אני מבוגר גידלתי את ילדיי בעבר כחד הורי האם לסמן בסעיף 9 משפחה חד הורית או שזה כבר לא רלוונטי ואני לא מסמן דבר.

האם בסעיף 9 לטופס זה אני חייב למלא את מס' נקודות הזיכוי שמגיעות לי. אני לא יודע למלא כמה נקודות זיכוי הגיעו לי בשנות המס הנוגעות לפריסה. האם די בכך שרק אסמן אם מה שכתוב בסעיף 9 רלוונטי לגביי כלומר תושב, מס' ילדים וכו' ואני למעשה לא נדרש למלא את מס' נקודות הזיכוי שהגיעו לי בשנות המס הנוגעות לפריסה.

האם בסעיף 8 לטופס שכתוב "סה"כ ההכנסות שאינן מיגיעה אישית המיוחסות אלי בשיעורי מס שאינם סופיים" הכוונה שעליי למלא במקום זה את קיצבת הזיקנה שלי מהביטוח הלאומי האם זה גם נחשב הכנסה והאם יש למלא זאת בסעיף 8 מתחת לכותרת שציטטתי לעיל או שאין הכוונה לזה ואני לא נדרש לכתוב זאת.

09/12/2019 09:53

הכנסות מקצבת זקנה אינם רלוונטיות ילדים מעל גיל 19 לא רלוונטי

Copyright © 2020 financialplan.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ייעוץ מס מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ייעוץ מס
מחפשים יועץ מס? דברו עם אחד עוד היום
אנחנו עובדים עם יועצי המס האמינים והמקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!