כספית - ייעוץ פיננסי והחזרי מס

מי אנחנו

כספית ייעוץ פיננסי והחזרי מס מעניקה מגוון רחב של שירותים פיננסיים – החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות ליחידים וחברות, שירות שכר, דוחות שנתיים למס הכנסה לעצמאים, הצהרות הון, ייצוג מול רשויות המס,פתיחת תיקים והדרכה לעסק חדש.
כספית נוסדה בשנת 1999 במטרה לסייע לכם ציבור השכירים והעצמאיים, במימוש הזכויות המגיעות לכם מרשויות המס בישראל.
מנכ"ל כספית העומד בראש החברה מאז היווסדה, רפי זייתוני - חשבונאי ויועץ מס מוסמך בעל ניסיון של שנים רבות בתחום המיסוי.יחד איתו עובד צוות מקצועי של יועצי מס מוסמכים בעלי שנות ותק וניסיון של 15 שנה, ורכזי מס שיעשו הכול כדי לתת לכם שירות מקצועי ויחס אישי.
כספית אינה מתווכת בין שכירים המעוניינים בהחזר מס לבין יועצי מס חיצוניים (כמקובל בחברות אחרות), אלא יועצי המס שלנו הם אלה אשר נותנים את השירותים הפיננסים השונים.  בין היתר הם אלה המבצעים את בדיקת הזכאות להחזר המס ומגישים עבורכם את הבקשה למס הכנסה באופן אישי.
כספית מחוברת ישירות למערכות ממוחשבות של כל רשויות המס בישראל ובפרט למס הכנסה, דבר המקנה לנו יתרון רב במתן שירות יעיל, מהיר ומקצועי עבורכם ע"י השלמת טפסים הנחוצים לבדיקה.
המטרה שלנו משותפת – לדרוש עבורכם את החזר המס המקסימאלי והגבוה ביותר שניתן. מאחורינו כבר אלפי לקוחות שקיבלו החזרי מס של אלפי שקלים.אנו נדאג לתמוך וללוות גם אתכם לכל אורך הדרך עד לזיכוי חשבונכם ע"י מס הכנסה.
החזרי מס

רוטשילד 48 כפר סבא

ביקורות על כספית - ייעוץ פיננסי והחזרי מס

עדיין לא התקבלו ביקורות על כספית - ייעוץ פיננסי והחזרי מס כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום