enter-article חשבשבת - תוכנת הנהלת חשבונות שהולכת איתך כל הדרך - מרכז ייעוץ מס | כתובת: בית עובד 12, תל אביב | טלפון: 072-3302928 כתובת מייל: financialplancoil@gmail.com כל הזכויות שמורות ©2023
יועצי מס » מאמרים וחדשות » חשבשבת - תוכנת הנהלת חשבונות שהולכת איתך כל הדרך

חשבשבת - תוכנת הנהלת חשבונות שהולכת איתך כל הדרך


אין בעל עסק שלא משתמש בתוכנה של חשבשבת, ובכל זאת לאלו שלא מכירים אותה , הנה היכרות קצרה

חשבשבת הינה תוכנה הנהלת חשבונות עסקית שמתאימה להרבה בתי עסק מכל הסוגים והמינים. היא ידידותית מאוד למשתמש וכמובן ניתנת להבנה מיידית. היא מחולקת להנהלת חשבונות בעיקר וגם למלאי וכל מה שכרוך בכך. היא אחת מתוכנות העסק הראשונות ביותר ולכן היא בעלת המוניטין הגבוהה ביותר בשוק.

בשנות השמונים הוציאה חברת חשבשבת את הגרסה הראשונה שלה שהתאימה למחשב עם מערכת הפעלה של DOS. התוכנה זכתה להצלחה רבה בזכות הממשק העברי שלה שאפשר ניהול תקין ומסודר של כל ניהול חשבונות העסק באופן שמתקדם מאוד יחסית לאותה תקופה. מאז יש לתוכנה מעמד קבע אצל הרבה מאוד בתי עסק. בסוף שנות ה90 השיקה החברה גרסה שמתאימה למערכת הפעלה חלונות, אך רבים מבתי העסק בחרו להמשיך ולעבוד בגרסה הישנה עם מערכת הפעלה DOS. החברה עדיין ממשיכה להעניק שירותים לגרסאות הישנות יותר, כל זאת למרות הקושי בין גרסה מיושנת זו לגרסאות המחודשות יותר.

הפונקציות של חשבשבת

שיווק באמצעות מודל זה מעדכנים פרטי מלאי, קובעים הנחות ללקוחות, או הנחות מספקים. ועם זאת מפיקים את מסמכי השיווק והרכש הללו: הצעת מחיר ללקוח, הזמנת לקוח, תעודת משלוח ללקוח, חשבונית מס ללקוח.

ייצור וניהול מלאי- מודל זה בא להשלים את מודל השיווק, באמצעותו ניתן להפיק דו"חות על תנועות המלאי שנרשמו באמצעות מודל השיווק והרכש. לקוחות שאינם מעוניינים לרכוש מודל זה יוכלו להוציא מסמכי שיווק ומלאי אך ללא כרטסת. המודל בנוסף מאפשר להפיק את המסמכים: הזמנת ייצור, דוח ייצור, הוראות עבודה, העברה בין מחסנים, יתרת פתיחה, טופס ספירת מלאי.

מעבדת שירות- מודל זה בא לתת מענה לבתי עסק אשר נותנים שירות תיקונים ללקוחות, בעת מכירת הציוד רשמה התוכנה את המספר הטבוע שלו וכך בעת כל תיקון יהיה מעקב על המוצר ומציגה את ההיסטוריה של המוצר באותו בית עסק וכמו כן מציינת את תאריך תפוגת האחריות.

מסופונים- תוכנה המותקנת במחשבי כף יד ומיועדת עבור סוכנים, בעת המכירה יוכלו הסוכנים להוציא חשבוניות. מסמכים נוספים אותם ניתן להוציא במודל זה: הזמנות, תעודות משלוח, חשבוניות וקבלות. ניתן להדפיס מסמכים באמצעות המסופונים או באמצעות קרן לייזר או באמצעות כבל (פחות נוח אך יותר זול).

מעט על החברה

חברת חשבשבת היא אחת מבתי התוכנה הגדולים בישראל. החברה בעלת למעלה מ200 עובדים, והיא פרוסה ב18 סניפים ברחבי הארץ ואחד בארצות הברית. החברה משרתת למעלה מ40,000 לקוחות שמשתמשים במוצרי החברה. החברה מפתחת ומייצרת תוכנה לעסקים בארץ ובעולם.

קורסי חשבשבת

ניתן לבצע קורס המכשיר עבודה בחשבשבת. הקורס מתקיים בתל אביב או בחיפה. בתל אביב ניתן לעשות קורס בגרסת חלונות   DOS.ואילו בחיפה ניתן לעשות קורס של מערכת חלונות. המעוניינים לעשות קורס בגרסת חלונות מתחייבים לדעת לעבוד עם מערכת ההפעלה הזו ושימוש בעכבר.

קורס בניהול חשבונות ללא קשר לסוג מערכת ההפעלה הוא בן שלושה מפגשים. קורס בנושא שיווק במערכת הפעלה DOS  הוא בן שלושה מפגשים ואילו במערכת הפעלה של חלונות הוא בן ארבעה מפגשים. לתיאום המפגשים יש ליצור קשר עם החברה אשר מפעילה תוכניות אלה. תוכנת הנהלת חשבונות של חשבשבת היא התכונה היעילה והנוחה ביותר לעסק שלך.


עוד באותו נושא

מיסוי לעצמאים ושכירים – החדשות האחרונות בתחום

מיסוי לעצמאים ושכירים – החדשות האחרונות בתחום

עם ממשלה חדשה ושר אוצר חדש וצעיר עולות התקוות כי ליקויים יתוקנו ועיוותים ייעלמו לכן כדאי להשאר עם היד על הדופק בתחום המיסוי בישראלתפקיד שר...

יעוץ מס ומיסוי מקרקעין - מתי חשוב להתייעץ עם מומחה

יעוץ מס ומיסוי מקרקעין - מתי חשוב להתייעץ עם מומחה

מיסוי מקרקעין הוא תחום מורכב בדיני המס הדורש ידע והבנה מיוחדים. בניגוד לסוגי מיסוי אחרים, כגון מס הכנסה או מכירה, מיסוי מקרקעין כרוך בשיקולים...

תיאומי מס - איך עושים את זה נכון

תיאומי מס - איך עושים את זה נכון

תיאומי מס היא פרוצדורה שרבים מבין השכירים במשק הישראלי חוששים ממנה. תיאומי מס קיבלו הילה של תהליכים ארוכים ובירוקרטיים, שתוצאתם מפוקפקת ובכל...

יועצי מס – איך מבצעים תיאום מס בצורה נכונה

יועצי מס – איך מבצעים תיאום מס בצורה נכונה

יש לנו, כבני אדם, נטייה לא לחשוב על כל התמונה עד שהיא נעשית רלוונטית. רגע לפני השחרור, התחלת תואר, עבודה כפרילנסר מתחילים לקפוץ עלינו כל מני...

הוצאות מוכרות לעצמאי העובד מהבית - מה תוכלו לכלול?

הוצאות מוכרות לעצמאי העובד מהבית - מה תוכלו לכלול?

כאשר אתה עובד מהבית כעצמאי, חשוב להבין אילו הוצאות אתה יכול לכלול כחלק מהמשרד הביתי שלך. הוצאות אלו חיוניות לתפעול חלק של העסק שלך ויכולות...

string(96) "הוצאות מוכרות לעצמאי העובד מהבית – מה תוכלו לכלול?"